Goodwe GW20KT-DT 620V inverter δικτύου
1,420.00  Χωρίς ΦΠΑ
1,760.80  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Goodwe GW20KT-DT 620V inverter δικτύου για διασυνδεδμένα συστήμα net metering
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Ο Inverter Φωτοβολταϊκών τριφασικός Goodwe GW20KT-DT 620V (+DC-Switch/Wifi), 2-MPPT σειράς GoodWe SDT G2, είναι μια από τις καλύτερες διαθέσιμες επιλογές στον οικιακό και επαγγελματικό τομέα. Λόγω των τεχνικών χαρακτηριστικών του, που τον καθιστούν έναν από τους καλύτερους μετατροπείς στην αγορά.
Ενσωματωμένο αντίστροφο ρεύμα
Διακόπτης κυκλώματος τόξου-Σφάλμα
Έξοδος AC
Ονομαστική Ισχύς AC (Rated AC power): 20kW
Μέγιστη Ισχύς AC (Maximum AC power): 22kVA
Είσοδος DC
Ονομαστική ισχύ DC (Rated DC power): 30kWp
Διαστάσεις: 415*511*175 mm
Εγγύηση 5 χρόνια
  1. Τι είναι ο ενεργειακός συμψηφισμός (net metering);
Στο Διασυνδεδεμένο Σύστημα (ηπειρωτική χώρα και διασυνδεδεμένα με αυτήν νησιά):
α) Η ισχύς κάθε σταθμού παραγωγής μπορεί να ανέρχεται μέχρι 20 kW ή μέχρι 50% της συμφωνημένης ισχύος της εγκατάστασης κατανάλωσης (σε kVA), εφόσον το τελευταίο μέγεθος υπερβαίνει τα 20 kW.
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -42%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v 150.00
    270 watt SE270P-24/Fc πολυκρυσταλλικού πυριτίου υψηλής απόδοσης.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Εξαντλημένο
  • -34%Περιορισμένος
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V 1,066.00
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V με BLUETOOTH / wifi
  • -30%Περιορισμένος
    Οικονομικό πακέτο
  • -44%Περιορισμένος
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP 57.00
    Σε απόθεμα
  • -33%Περιορισμένος
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου 173.00
    Η 2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, ανοικτού τύπου αποτελεί μια οικονομική και αξιόπιστη λύση για αποθήκευση της ενέργειας από τα μικρά και μεσαία αυτόνομα Φ/Β συστήματα. Ο μέγιστος χρόνος ζωής σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασεκυαστή ανέρχεται στα 15 χρόνια ( Design Life under Float Conditions) ενώ διαθέτει πολύ ποιοτικά χαρακτηριστικά σε σχέση με τις πιο ακριβές αντίστοιχου τύπου και χωριτικότητας μπαταρίες που κυκλοφορούν στην αγορά.
    Χωρητικότητα: 395Ah/C-100
    Διαστάσεις: 198mm x 83mm x 478mm
    Βάρος: 18,6 Kgr
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ.
    Ελάχιστη παραγγελία 6 τεμάχια
  • -34%Περιορισμένος
    ΜΠΑΤΑΡΙΑ SUNLIGHT AccuForce 12V - 175Ah S Solar AGM VRLA BATTERY
    175AH-SUNLIGHT AccuForce 12V – 175Ah S Solar AGM VRLA Μπαταρία 360.00
    175AH-SUNLIGHT
    Σε απόθεμα
Goodwe GW20KT-DT 620V , inverter δικτύου τιμές, εκπτώσεις, 2022-2023,
Goodwe GW20KT-DT 620V inverter δικτυου, τιμές, προσφορές, εκπτώσεις, συσκευές 2022-2023. Αγορά online τώρα από το κατάστημά μας.
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]