Inverter Δικτύου ABB TRIO-7.5-TL-OUTD-S-400 INT
1,412.34  Χωρίς ΦΠΑ
1,751.30  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Inverter Δικτύου ABB TRIO-7.5-TL-OUTD-S-400 INT Τριφασικός με διακόπτη DC
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
ABB TRIO-7.5-TL-OUTD-S-400 INT: Τριφασικός χωρίς μετασχηματιστή
Ο τριφασικός διασυνδεδεμένος αντιστροφέας/inverter δικτύου (string inverter) ABB TRIO-7.5-TL-OUTD-S-400 είναι ιδανικός για φωτοβολταϊκό πακέτο net metering αυτοπαραγωγής 5,8kW και διαθέτει ενσωματωμένο DC διακόπτη. Δυνατότητα σύνδεσης 2 string στη μία MPPT είσοδό του.
Καλύτερες λειτουργίες
-Πραγματική τοπολογία γέφυρας τριών φάσεων για μετατροπέα εξόδου DC/AC
-Τοπολογία χωρίς μετασχηματιστή
-Ευρύ εύρος τάσης εισόδου
-Απομακρυσμένη αναβάθμιση μετατροπέα
-Διαχείριση αέργου ισχύος
abb trio-7.5-tl-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Είσοδος (DC)
Μέγιστη ισχύς εισόδου ανά MPPT είσοδο : 4.800Wp
Ονομαστική (συνολική) ισχύς εισόδου : 7.650Wp
Μέγιστη τάση εισόδου : 1000V
Εύρος τάσεων λειτουργίας : 0,7×Τάση εκκίνησης έως 950V
Ονομαστική τάση λειτουργίας : 620V
Ελάχιστη τάση εισόδου : 200V
Τάση εκκίνησης : 350V (προσαρμόσιμη από 200 έως 500V)
Αριθμός MPPT εισόδων : 2
Αριθμός string ανά MPPT είσοδο : 2
Μέγιστο ρεύμα εισόδου συνολικό/ανά MPPT είσοδο : 30Α/15Α
Μέγιστο ρεύμα βραχυκύκλωσης για κάθε MPPT είσοδο : 20Α
Έξοδος (AC)
Μέγιστη φαινόμενη ισχύς : 7.500VA
Μέγιστη ενεργός ισχύς : 7.500W
Τάση : 400V
Συχνότητα : 50±3Hz
Μέγιστο ρεύμα : 12,5A
Ολική αρμονική παραμόρφωση ρεύματος (THD) : <2%
Μέγιστος βαθμός απόδοσης : 98%
Συντελεστής ισχύος : ±0,8@max7,5kVA
Διαστάσεις : 641×429×220mm
Βάρος : 28kg
Βαθμός προστασίας από περιβαλλοντικές συνθήκες : IP65
Εύρος θερμοκρασιών λειτουργίας : -25oC έως +60οC
Με DC διακόπτη
Εγγύηση 5 χρόνια( Δυνατότητα επέκτασης εγγύησης ταυτόχρονα με την παραγγελία του μηχανήματος)
Made in Italy
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -20%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    abb trio-27.6-tl-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT 4,240.00
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT Τριφασικός μετατροπέας
    Εξαντλημένο
  • -26%Περιορισμένος
    Inverter 10kw Δικτύου 10000W Τριφασικό GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) net billing - νετ βιλινγ - νετ μπιλινγ- virtual net metering - virtual net billing
    10kw Inverter Δικτύου Τριφασικός GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 - Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 – Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά 1,404.00
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16.  ΔΩΡΕΑΝ προγραμματισμός.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -32%Περιορισμένος
    Victron Energy MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX Inverter Καθαρού Ημιτόνου 834.00
  • -23%Περιορισμένος
    Φωτοβολταικά 5kw net metering + μπαταρία Li-ion - Λιθίου με 5KWh Αποθήκευση
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
ABB TRIO-7.5-TL, τριφασικός, net metering, inverter δικτύου,
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]