Inverter Δικτύου Growatt 4200MTL-S 4800W 230V 2MPPT
959.00  Χωρίς ΦΠΑ
1,189.16  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Inverter Δικτύου Growatt: Κορυφαία Ποιότητα, Μοναδική Αξιοπιστία και Διάρκεια Ζωής
2 MPPT Tracker
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
2 MPPT Tracker
Συμμορφώνονται με τους Ευρωπαϊκούς και Ασιάτικους κανονισμούς ασφαλείας
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Έξοδος AC
Ονομαστική Ισχύς AC: 4200W
Μέγιστη Ισχύς AC: 4200VA
Είσοδος  DC
Εύρος τάσης λειτουργίας: 175-400V
Ονομαστική ισχύ DC: 4.800W
2 MPPT με ακρίβεια (efficiency) μεγαλύτερη από 99,5%
Βάρος 50 κ.
Brand
SKU: Inverter Δικτύου Growatt 4200MTL-S 4800W 230V 2MPPT Κατηγορίες: , ,
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -27%Περιορισμένος
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 - Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 – Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά 1,404.00
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16.  ΔΩΡΕΑΝ προγραμματισμός.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -32%Περιορισμένος
    Victron Energy MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX Inverter Καθαρού Ημιτόνου 834.00
  • -23%Περιορισμένος
    Φωτοβολταικά 5kw net metering + μπαταρία Li-ion - Λιθίου με 5KWh Αποθήκευση
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
  • -42%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v 150.00
    270 watt SE270P-24/Fc πολυκρυσταλλικού πυριτίου υψηλής απόδοσης.
    Εξαντλημένο
  • -34%Περιορισμένος
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V 1,066.00
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V με BLUETOOTH / wifi
Inverter Δικτύου Growatt 4200MTL-S 4800W 230V 2MPPT Κορυφαία Ποιότητα, Μοναδική Αξιοπιστία και Διάρκεια Ζωής Έξοδος ACΟνομαστική Ισχύς AC(Rated AC power): 4200WΜέγιστη Ισχύς AC(Maximum AC power) 4200VA Είσοδος DCΕύρος τάσης λειτουργίας (Operating vo
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]