Victron Energy MultiPlus-II 48/5000/70-50-GX Inverter φωτοβολταϊκών
915.00  Χωρίς ΦΠΑ
1,134.60  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Τι είναι ένας μετατροπέας Victron MultiPlus ;
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Μονοφασικό inverter Victron Energy MultiPlus-II 48/5000/70-50-GX 5000W της εταιρίας Victron Energy. Μετατρέπει συνεχές ρεύμα(DC) 48V σε εναλλασσόμενο(AC) ρεύμα μίας φάσης και επιτρέπει την τροφοδοσία ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συσκευών από μπαταρίες και ανανεώσιμες πηγές ενέργειας όπως φωτοβολταϊκά συστήματα και ανεμογεννήτριες.
Πώς λειτουργεί η ρύθμιση τάσης;
Χαρακτηριστικά
Ενσωματωμένη οθόνη.
Δυνατότητα σύνδεσης σε δίκτυο και WiFi.
Ενσωματωμένη συσκευή GX.
Δυνατότητα παραλληλισμού έως και 6 multiplus (3 για τριφασικό).
Εξωτερικός αισθητήρας έντασης ρεύματος (Πωλείται ξεχωριστά)
2 Εξόδους AC
Προσαρμοζόμενη φόρτιση 4 σταδίων.
Λειτουργία UPS
VE.Bus (δυνατότητα σύνδεσης συσκευών GX καθώς και Η/Υ με ειδικό αντάπτορα της Victron ).
Τάση εξόδου 230V ±
Συχνότητα 50 Hz
Διπλάσιο peak εκκίνησης
Χαμηλή αυτοκατανάλωση
Τεχνικά Χαρακτηριστικά Victron Energy MultiPlus-II 48/5000/70-50-GX
Ηλεκτρική τάση 48 [V]
Μήκος 320 [mm]
Πλάτος 149 [mm]
Ύψος 565 [mm]
Βάρος 31.000 [kg]
Βάρος 8.2 κ.
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -42%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v 150.00
    270 watt SE270P-24/Fc πολυκρυσταλλικού πυριτίου υψηλής απόδοσης.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Εξαντλημένο
  • -34%Περιορισμένος
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V 1,066.00
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V με BLUETOOTH / wifi
  • -30%Περιορισμένος
    Οικονομικό πακέτο
  • -44%Περιορισμένος
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP 57.00
    Σε απόθεμα
  • -33%Περιορισμένος
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου 173.00
    Η 2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, ανοικτού τύπου αποτελεί μια οικονομική και αξιόπιστη λύση για αποθήκευση της ενέργειας από τα μικρά και μεσαία αυτόνομα Φ/Β συστήματα. Ο μέγιστος χρόνος ζωής σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασεκυαστή ανέρχεται στα 15 χρόνια ( Design Life under Float Conditions) ενώ διαθέτει πολύ ποιοτικά χαρακτηριστικά σε σχέση με τις πιο ακριβές αντίστοιχου τύπου και χωριτικότητας μπαταρίες που κυκλοφορούν στην αγορά.
    Χωρητικότητα: 395Ah/C-100
    Διαστάσεις: 198mm x 83mm x 478mm
    Βάρος: 18,6 Kgr
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ.
    Ελάχιστη παραγγελία 6 τεμάχια
  • -34%Περιορισμένος
    ΜΠΑΤΑΡΙΑ SUNLIGHT AccuForce 12V - 175Ah S Solar AGM VRLA BATTERY
    175AH-SUNLIGHT AccuForce 12V – 175Ah S Solar AGM VRLA Μπαταρία 360.00
    175AH-SUNLIGHT
    Σε απόθεμα
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]