2 SOPzS 215Ah/C120 2V RES Μπαταρία Sunlight ανοικτού τύπου
75.00  Χωρίς ΦΠΑ
93.00  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Χωρητικότητα:
215Ah / C120
Διαστάσεις: 198mm x 65mm x 408mm ( Ύψος 435 mm  μαζί με τους πόλους
Τιμή χωρίς ΦΠΑ.
Μόνο 2 στοιχείο(α) έχει απομείνει στο απόθεμα.
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Η σειρά 2V RES της Sunlight προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική αποθήκευση ενέργειας με τις μπαταρίες SOPzS 215Ah/C120. Αυτές οι μπαταρίες ανοιχτού τύπου έχουν σχεδιαστεί για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, παρέχοντας μια ισχυρή λύση ισχύος για διάφορες βιομηχανίες.
Με τάση 2V, οι μπαταρίες SOPzS 215Ah/C120 προσφέρουν σταθερή και σταθερή απόδοση. Η βαθμολογία C120 εξασφαλίζει σταθερή εκφόρτιση για μια καθορισμένη περίοδο, καθιστώντας τα ιδανικά για εφαρμογές που απαιτούν συνεχή παροχή ρεύματος.
Η επένδυση στις μπαταρίες 2V RES SOPzS 215Ah/C120 της Sunlight είναι μια αξιόπιστη επιλογή για όσους αναζητούν ανθεκτικές και αποδοτικές λύσεις αποθήκευσης ενέργειας. Με έμφαση στην ποιότητα και τις επιδόσεις, η Sunlight συνεχίζει να είναι ένα αξιόπιστο όνομα στον τομέα της αποθήκευσης ενέργειας από ανανεώσιμες πηγές.
Χωρητικότητα:
215Ah / C120
Ελάχιστη ποσότητα 12 τεμάχια
Τιμή χωρίς ΦΠΑ.
μες πηγές.
Βάρος 12 κ.
Brand
SKU: 2 SOPzS 215Ah/C120 2V RES Μπαταρία Sunlight ανοικτού τύπου Κατηγορίες: , ,
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -42%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v 150.00
    270 watt SE270P-24/Fc πολυκρυσταλλικού πυριτίου υψηλής απόδοσης.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Εξαντλημένο
  • -34%Περιορισμένος
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V 1,066.00
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V με BLUETOOTH / wifi
  • -30%Περιορισμένος
    Οικονομικό πακέτο
  • -44%Περιορισμένος
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP
    ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΣ LS1024BP 57.00
    Σε απόθεμα
  • -33%Περιορισμένος
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου
    2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, Aνοικτού τύπου 173.00
    Η 2V Μπαταρία Βαθιάς Εκφόρτισης ECOPVSM 400, ανοικτού τύπου αποτελεί μια οικονομική και αξιόπιστη λύση για αποθήκευση της ενέργειας από τα μικρά και μεσαία αυτόνομα Φ/Β συστήματα. Ο μέγιστος χρόνος ζωής σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασεκυαστή ανέρχεται στα 15 χρόνια ( Design Life under Float Conditions) ενώ διαθέτει πολύ ποιοτικά χαρακτηριστικά σε σχέση με τις πιο ακριβές αντίστοιχου τύπου και χωριτικότητας μπαταρίες που κυκλοφορούν στην αγορά.
    Χωρητικότητα: 395Ah/C-100
    Διαστάσεις: 198mm x 83mm x 478mm
    Βάρος: 18,6 Kgr
    Ελάχιστη παραγγελία 6 τεμάχια
Μπαταρία Sunlight ανοικτού τύπου,
Μπαταρία Sunlight ανοικτού τύπου Εξερευνήστε την ισχυρή και αξιόπιστη μπαταρία 2 SOPzS 215Ah/C120 2V RES ανοιχτού τύπου Sunlight για λύσεις βιώσιμης
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]