6,5kw Τριφασικό Υβριδικό inverter Goodwe GW6.5KN-ET PLUS+ (+DC-Switch/WiFi/3P-Meter/Backup)
1,559.00  Χωρίς ΦΠΑ
1,933.16  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
3-Phase Υβριδικό Inverter Goodwe GW6.5KN-ET PLUS+
Goodwe GW6.5KN-ET PLUS+
Τύπος μετατροπέα Hybrid
MPPT 2
Ισχύς μετατροπέα 6.5 kW
Αριθμός φάσεων 3
Λεπτομέρειες προϊόντος
Όνομα σειράς ET PLUS+ (16A) Series
Σειρά Εύρος ισχύος AC (kW) 5-10
Όνομα μοντέλου GW6.5KN-ET
Εγγύηση προϊόντος (έτη) 5
Maximum DC Power (kW) 9.7
Max. Τάση DC (V) 1000
Max. Ρεύμα συνεχούς ρεύματος (A) 16
Strings per single MPPT 1
Μέγιστη ισχύς AC (kW) 6.5
Εύρος τάσης εναλλασσόμενου ρεύματος εξόδου (V) 0 – 300
Ονομαστική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος (V) 400/380
Μέγιστο ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος (A) 10.8
Εύρος συχνοτήτων (Hz) 45-65
Συχνότητα (Hz) 50/60
Συντελεστής ισχύος 0.8
Μέγιστη απόδοση (%) 98
Ευρώ Αποδοτικότητα (%) 97.2
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (°C) -35 ~ 60
Κατηγορία προστασίας IP66
Εμφάνιση LED, APP
Καλύπτοντας ένα εύρος ισχύος 5 kW, 6,5 kW, 8 kW και 10 kW, το ET PLUS+ επιτρέπει 100% μη ισορροπημένη έξοδο για μεγιστοποίηση της ισχύος εξόδου και διαθέτει χρόνο μεταγωγής σε επίπεδο UPS στα 8 ms σε επαγωγικά φορτία. Επιπλέον, η προεπιλεγμένη τιμή SOC και η φόρτιση της μπαταρίας με ένα κλικ ενισχύουν περαιτέρω την ασφάλεια. Με το ευρύ φάσμα τάσης της μπαταρίας από 180V έως 550V, αυτή η συσκευή επιτρέπει ευέλικτη συμβατότητα με πολλά συστήματα μπαταριών λιθίου στην αγορά. Η έξοδος της εισερχόμενης φωτοβολταϊκής γεννήτριας μπορεί να είναι έως και 30% πάνω από την ονομαστική ισχύ, γεγονός που οδηγεί σε καλύτερη απόδοση ενέργειας σε πολύ ζεστές και πολύ κρύες μέρες. Η ενσωματωμένη λειτουργία UPS (τροφοδοσία έκτακτης ανάγκης) επιτρέπει την εναλλαγή σε περίπτωση διακοπής ρεύματος εντός 10 χιλιοστών του δευτερολέπτου, διασφαλίζοντας αδιάλειπτη παροχή ρεύματος για τους συνδεδεμένους καταναλωτές. Ο μετατροπέας διαθέτει επίσης ανοιχτή διεπαφή διαχείρισης μπαταρίας, η οποία ικανοποιεί τις απαιτήσεις ορισμένων παρόχων ενέργειας. Ο τριφασικός μετρητής περικλείεται με τα χαρακτηριστικά μετατροπέα μετατροπέα
  • Smart Control of Loads
  • 130% DC Oversizing
  • 100% Unbalanced Output
  • Battery Ready
  • 8ms UPS-level Switching
  • Dimensions (WxHxD): 516 × 415 × 180mm
  • Weight: 24 kg
Ακολουθούν τα βασικά χαρακτηριστικά του GoodWe GW6.5KN-ET PLUS+ 3-Φασικού Υβριδικού Inverter:
  2. Ονομαστική Ικανότητα Ισχύος: Με ονομαστική ισχύ 6.5kW, ο inverter είναι κατάλληλος για μεσαία και μεγάλα οικιακά συστήματα ή εμπορικές εγκαταστάσεις, παρέχοντας επαρκή ισχύ για διάφορες ενεργειακές ανάγκες.
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -32%Περιορισμένος
    Victron Energy MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX Inverter Καθαρού Ημιτόνου 834.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -23%Περιορισμένος
    Φωτοβολταικά 5kw net metering + μπαταρία Li-ion - Λιθίου με 5KWh Αποθήκευση
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -42%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v
    Φωτοβολταϊκό SE 280-285Watt -24v 150.00
    270 watt SE270P-24/Fc πολυκρυσταλλικού πυριτίου υψηλής απόδοσης.
    Εξαντλημένο
  • -34%Περιορισμένος
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V 1,066.00
    Inverter Καθαρού Ημιτόνου Victron Phoenix 12/3000 Smart 3000VA 12V με BLUETOOTH / wifi
  • -30%Περιορισμένος
    Οικονομικό πακέτο
6,5kw Τριφασικό Υβριδικό inverter Goodwe GW6.5KN-ET PLUS,
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]