440 watt-Φωτοβολταϊκό πάνελ LONGI solar LR5-54HTH-440M LS-440TC-M/108N-TYPE/FS30/BW/18B/1500V/MC4
84.00  Χωρίς ΦΠΑ
104.16  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Φωτοβολταικό 440 watt -LONGI LR5-54HTH-440 N-Type TopCon Black Frame -Γερμανίας
Κατάλληλο για net billing,  net-metering, οικιακά φωτοβολταικά,  πάρκα και φωτοβολταικοί σταθμοί
Ελάχιστη ποσότητα 9 τεμάχια
Μόνο 12 στοιχείο(α) έχει απομείνει στο απόθεμα.
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Φωτοβολταϊκό πάνελ LONGI solar LR5-54HTH-440M LS-440TC-M/108N-TYPE/FS30/BW/18B/1500V/MC4
Τα δεδομένα μας δείχνουν ότι έχουμε ένα πολύ αξιόπιστο και ποιοτικό Φωτοβολταϊκό πάνελ.
Η μέγιστη ισχύς του πάνελ είναι 440W, η τάση στην μέγιστη λειτουργία είναι 33,24V και το ρεύμα στην μέγιστη λειτουργείας αγγίζει τα 13,24Α.
  • O απλός σχεδιασμός ενσωματώνει το μοντέρνο στυλ.
  • Eξαιρετική απόδοση παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας σε εξωτερικούς χώρους
  • Η υψηλή ποιότητα της μονάδας εξασφαλίζει μακροπρόθεσμη αξιοπιστία
  • Διαστάσεις πάνελ: 1722*1134*30mm | Βάρος: 20,8Kg.