Εξαντλημένο
Growatt SPF 5000 ES Ισχύς εξόδου: Το SPF-5000ES έχει μέγιστη ισχύ εξόδου AC 5.000 watt (5 kW). Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να χειριστεί ένα συγκεκριμένο φορτίο στην πλευρά AC, όπως τροφοδοσία συσκευών και συσκευών στο σπίτι ή την επιχείρησή σας.
Growatt SPF 5000 ESΗλιακή Είσοδος: Υποστηρίζει μέγιστη τάση εισόδου DC 580V και μέγιστο ρεύμα εισόδου 12A ανά είσοδο MPPT (Μέγιστη Παρακολούθηση Σημείου Ισχύος). Η τεχνολογία MPPT βοηθά στη βελτιστοποίηση της ισχύος εξόδου από τους ηλιακούς συλλέκτες, ακόμα κι αν είναι συνδεδεμένοι σε διαφορετικούς προσανατολισμούς ή αντιμετωπίζουν σκίαση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
INVERTER OUTPUT
RATED POWER: 5000VA/ 5000W
Parallel Capability: Yes, 6 units
Surge Power: 10000VA
Efficiency: (Peak) 93%
Transfer Time: 10 ms (For Personal Computers); 20 ms (For Home Appliances)
SOLAR CHARGER
Maximum PV Array Power: 5500W
MPPT Range @ Operating Voltage: 120VDC ~ 430VDC
Maximum PV Array Open /Circuit Voltage: 450VDC
Maximum Efficiency: 97%
Maximum Solar Charge Current: 100A
AC CHARGER
Charge Current: 80A
AC Input Voltage: 230 VAC
Selectable Voltage Range: 170-280 VAC (For Personal Computers) ; 90-280 VAC (For Home Appliances)
Frequency Range: 50Hz/60Hz (Auto sensing)