Growatt SPF 5000 ES Inverter Καθαρού Ημιτόνου off grid 5000W 230V Μονοφασικό για αυτόνομο φωτοβολταικό
699.00  Χωρίς ΦΠΑ
866.76  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Εξαντλημένο
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Growatt SPF 5000 ES Ισχύς εξόδου: Το SPF-5000ES έχει μέγιστη ισχύ εξόδου AC 5.000 watt (5 kW). Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να χειριστεί ένα συγκεκριμένο φορτίο στην πλευρά AC, όπως τροφοδοσία συσκευών και συσκευών στο σπίτι ή την επιχείρησή σας.
Growatt SPF 5000 ESΗλιακή Είσοδος: Υποστηρίζει μέγιστη τάση εισόδου DC 580V και μέγιστο ρεύμα εισόδου 12A ανά είσοδο MPPT (Μέγιστη Παρακολούθηση Σημείου Ισχύος). Η τεχνολογία MPPT βοηθά στη βελτιστοποίηση της ισχύος εξόδου από τους ηλιακούς συλλέκτες, ακόμα κι αν είναι συνδεδεμένοι σε διαφορετικούς προσανατολισμούς ή αντιμετωπίζουν σκίαση.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
INVERTER OUTPUT
RATED POWER: 5000VA/ 5000W
Parallel Capability: Yes, 6 units
Surge Power: 10000VA
Efficiency: (Peak) 93%
Transfer Time: 10 ms (For Personal Computers); 20 ms (For Home Appliances)
SOLAR CHARGER
Maximum PV Array Power: 5500W
MPPT Range @ Operating Voltage: 120VDC ~ 430VDC
Maximum PV Array Open  /Circuit Voltage: 450VDC
Maximum Efficiency: 97%
Maximum Solar Charge Current: 100A
AC CHARGER
Charge Current: 80A
AC Input Voltage: 230 VAC
Selectable Voltage Range: 170-280 VAC (For Personal Computers) ; 90-280 VAC (For Home Appliances)
Frequency Range: 50Hz/60Hz (Auto sensing)
PHYSICAL
Dimension (D/W/H) in mm: 485/330/135
Net Weight (kgs): 12
Growatt OFF/ON Grid Inverter SPF 5000ES με WiFi!
– Ο αντιστροφέας είναι αυτόνομος  από το δίκτυο.
– Επιπλέον, το Growatt SPF 5000ES μπορεί επίσης να παρακολουθείται εξ αποστάσεως, διαθέτει WiFi
– Παράλληλη λειτουργία πολλών μετατροπέων δυνατή Λειτουργία -3 φάσεων με 3 μετατροπείς
– Διαμορφώσιμο μέσω οθόνης LCD ή λογισμικού Η/Υ
– Προστασία από υπερφόρτωση, υπερθέρμανση, βραχυκύκλωμα
– Βελτιστοποιημένη διαδικασία φόρτισης για τέλεια απόδοση της μπαταρίας
Weight 15 kg
Dimensions 61 × 41.5 × 22 cm
MODEL SPF 3500 ES, SPF 5000 ES
Going Off Grid: Τα οφέλη από την εγκατάσταση ενός μετατροπέα Growatt SPF 5000 ES
Οφέλη από την εγκατάσταση ενός μετατροπέα Growatt SPF 5000 ES
5. Προσιτό – Σε σύγκριση με άλλους μετατροπείς υψηλής ποιότητας στην αγορά, ο Growatt SPF 5000
Πώς λειτουργεί ένα σύστημα εκτός δικτύου;
Ένα τυπικό σύστημα εκτός δικτύου περιλαμβάνει:
Ηλιακά πάνελ – αιχμαλωτίζουν το ηλιακό φως και το μετατρέπουν σε ηλεκτρισμό συνεχούς ρεύματος
Πλεονεκτήματα ενός συστήματος εκτός δικτύου
1. Ένα σύστημα εκτός δικτύου παρέχει ανεξαρτησία ισχύος
2. Ένα σύστημα Off Grid είναι φιλικό προς το περιβάλλον
3. Ένα σύστημα Off Grid μπορεί να σας εξοικονομήσει χρήματα
4. Ένα σύστημα Off Grid μπορεί να παρέχει εφεδρική ισχύ
5. Ένα σύστημα Off Grid είναι επεκτάσιμο
Βάρος 50 κ.
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -27%Περιορισμένος
    Victron MultiPlus 24/3000/70-50 120V  - Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά
    Victron MultiPlus 24/3000/70-50 120V – Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά 1,515.00
    Victron Multiplus 24V / 3000VA – 70 (50), inverter για αυτόνομα φωτοβολταικά συστήματα
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -3%Περιορισμένος
    8 PzS 840PB 2V Μπαταρία SUNLIGHT βαθιάς εκφόρτισης
    8 PzS 840PB 2V Μπαταρία SUNLIGHT βαθιάς εκφόρτισης 182.00
    8 PzS 840PB 2V Μπαταρία SUNLIGHT βαθιάς εκφόρτισης. Μπαταρία έλξεως – traction, ανοιχτού τύπου με υγρά, 840Ah (C5), με 2500 κύκλους στο 50% DOD και με εξαιρετική απόδοση σε εφαρμογές που απαιτείται βαθιά εκφόρτιση. Κατάλληλη για ηλεκτρικά ανυψωτικά μηχανήματα – κλαρκ – clark, service σε σκάφη, αυτόνομα φωτοβολταϊκά συστήματα και γενικότερα ηλεκτροκίνητες εφαρμογές. Οι μπαταρίες έλξης της SUNLIGHT βελτιστοποιούν την επιχείρησή σας, καθώς παρέχουν καθημερινά αξιόπιστη ενέργεια στα βιομηχανικά σας ή και επαγγελματικά σας οχήματα.
    Τεχνικά Χαρακτηριστικά
    Ηλεκτρική τάση 2 [V]
    Χωρητικότητα (C5) 840 [ΑΗ]
    Μήκος 198 [mm]
    Πλάτος 155 [mm]
    Ύψος 514 [mm]
    Βάρος 47.000 [kg]
    Ind ΟΧΙ
    Σε απόθεμα
  • -38%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    Studer AJ 1300 24V
    Studer AJ 1300 24V 1,119.00
    1300VA / 24V καθαρού ημιτόνου/30 min.
    Πλήρης ημιτονοειδής κυματομορφή τάσης εξόδου, Προστασία υπερφόρτισης και εκφόρτισης.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
    Εξαντλημένο
  • -36%Περιορισμένος