1,464.00  Χωρίς ΦΠΑ
1,815.36  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
5 χρόνια εγγύηση
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Μπαταρία Λιθίου Hailei LITHIUM IRON PHOSPHATE BATTERY—HL-LR512100 5,12kwh /HL-LR48100 Rack Mounted
Χαρακτηριστικά:
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ
Ονομαστική τάση 51,2 V
Ονομαστική χωρητικότητα 100Ah
Energy 5120Wh
Επικοινωνία CAN/RS232/RS485Αντίσταση ≤60 m Ω @ 50% SOC
Απόδοση > 96%
Παράλληλη μονάδα έως 15 συσκευασίες
ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΠΟΔΟΣΗ
Διάσταση (Μ x Π x Υ) 460 x 442 x 177 mm18,11 x 17,4 x 6,97”
Περίπου. Βάρος 99 λίβρες (45 κιλά) Τύπος ακροδέκτη Γρήγορη σύνδεση Τερματική ροπή 80 ~ 100 in-lbs (9~11 N-m) Υλικό θήκης SPCCEΠροστασία κλεισίματος IP21
ΑΠΟΔΟΣΗ ΦΟΡΤΙΣΗΣ
Συνιστώμενο ρεύμα φόρτισης 30A
Μέγιστο ρεύμα φόρτισης 100A
Συνιστώμενη τάση φόρτισης 57,6VBMS
Τάση διακοπής φόρτισης <58,4 V (3,65 V/κυψέλη)
Τάση επανασύνδεσης >57,6 V (53,6 V/κυψέλη)
Τάση εκκίνησης εξισορρόπηση.4V/Cell
ΑΠΟΔΟΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ
Θερμοκρασία εκφόρτισης -4 ~ 131 ºF (-20 ~55ºC)
ΑΠΟΔΟΣΗ ΕΚΦΟΡΤΙΣΗΣ
αιχμής εκφόρτισης 110 A (1s) Ρεύμα διακοπής εκφόρτισης BMS 150 A (100ms)Συνιστώμενη αποσύνδεση χαμηλής τάσης 48 V (3,0V/Κυψέλη) Τάση διακοπής εκφόρτισης BMS (2V.14) V/Cell) Επανασύνδεση τάση >48 V (3V/Cell) Προστασία βραχυκυκλώματος < 350 μ s
ΣΥΜΜΟΡΦΩΣΗ
Πιστοποιήσεις CE (μπαταρία)
UN38.3 (μπαταρία) Ταξινόμηση αποστολής UN 3480, CLASS9
ELECTRICAL PERFORMANCE
Nominal Voltage 51.2 V
Nominal Capacity 100Ah
Energy 5120Wh
Communication CAN/RS232/RS485
Resistance ≤60 mΩ @ 50% SOC
Efficiency >96%
Module Parallel Up to 15packs
MECHANICAL PERFORMANCE
Dimension (L x W x H) 460 x 442 x177 mm18.11 x 17.4 x 6.97”
Approx. Weight 99lbs(45Kg)
Terminal Type Quick connector
Terminal Torque 80 ~ 100 in-lbs (9~11N-m)
Case Material SPCC
Enclosure Protection IP21
CHARGE PERFORMANCE
Recommended Charge Current 30A
Maximum Charge Current 100A
Recommended Charge Voltage 57.6V
BMS Charge Cut-Off Voltage <58.4 V (3.65V/Cell)
Reconnect Voltage >57.6 V (53.6V/Cell)
Balancing Starting Voltage 3.4V/Cell
TEMPERATURE PERFORMANCE
Discharge Temperature -4 ~ 131 ºF (-20 ~55ºC)
Charge Temperature -4 ~ 113 ºF (0 ~ 45ºC)
Storage Temperature 23 ~ 95 ºF (-5 ~ 35ºC)
BMS High Temperature Cut-Off 149 ºF (65 ºC)
Reconnect Temperature 131 ºF (55 ºC)
DISCHARGE PERFORMANCE
Maximum Continuous Discharge Current 100 A
Peak Discharge Current 110 A (1s)
BMS Discharge Cut-Off Current 150 A (100ms)
Recommended Low Voltage Disconnect 48 V (3.0V/Cell)
BMS Discharge Cut-Off Voltage 43.2V (1s) (2.7V/Cell)
Reconnect Voltage >48 V (3V/Cell)
Short Circuit Protection <350 μs
COMPLIANCE
Certifications CE (battery)
UN38.3 (battery)
Shipping Classification UN 3480, CLASS9
Εισαγωγή στη μπαταρία Hailei HL-LR512100 Rack Mounted
Τι είναι μια μπαταρία τοποθετημένη σε rack;
1. Σχεδιασμός εξοικονόμησης χώρου:
2. Αρθρωτή διαμόρφωση:
3. Υψηλή ενεργειακή πυκνότητα:
Παρά το συμπαγές του μέγεθος, το Ha
Πλεονεκτήματα της χρήσης μπαταριών φωσφορικού σιδήρου λιθίου
1. Υψηλή ενεργειακή πυκνότητα:
2. Μεγάλη διάρκεια ζωής:
Ένα άλλο σημαντικό πλεονέκτημα της χρήσης
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
Hailei LITHIUM IRON PHOSPHATE LR512100 / LR48100 5,12kwh,
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]