Huawei SUN2000 3.68KTL L1-3.680W Inverter Φωτοβολταϊκών Μονοφασικός
570.00  Χωρίς ΦΠΑ
706.80  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
  • Μετατροπέας 1 φάσης με ισχύ 3.680VA
  • 2 ανεξάρτητοι ιχνηλάτες MPP
  • 1 σύνδεση μπαταρίας (plug & play)
  • Απόδοση έως 98,4%
  • Επικοινωνία μέσω WLAN, Ethernet * και 4G *
  • RS485 για έξυπνο αισθητήρα ισχύος & μπαταρία
  • Προστασία από υπέρταση AC και DC
Με τον μετατροπέα Huawei SUN-2000-3.68KTL-L1 , μπορεί να χρησιμοποιηθεί η ηλεκτρική ενέργεια από το δικό σας Φ/Β σύστημα. Το εξάρτημα μετατρέπει το συνεχές ρεύμα σε εναλλασσόμενο ρεύμα και χάρη στον υψηλό βαθμό απόδοσης, οι χρήστες επωφελούνται από αυξημένη απόδοση. Οι διαστάσεις του μετατροπέα Huawei SUN-2000-3.68KTL-L1 είναι 365 x 365 x 156 mm , πράγμα που σημαίνει ότι το εξάρτημα είναι εξαιρετικά συμπαγές. Με βάρος 12 kg , μπορεί να συναρμολογηθεί και από ένα μόνο άτομο. Ο μετατροπέας Huawei SUN-2000-3.68KTL-L1 διαθέτει σύνδεση μπαταρίας και υποστηρίζει επικοινωνία RS485 για σύνδεση με έξυπνο μετρητή ισχύος ή παρόμοιο. Μια μπαταρία μπορεί να συνδεθεί είτε απευθείας κατά την αρχική εγκατάσταση είτε μετά· χάρη στη σύνδεση μέσω plug & play, η προσπάθεια είναι εξαιρετικά χαμηλή. Σε κάθε περίπτωση, η ενσωμάτωση στο σύστημα μέσω των συνδέσεων plug-in είναι εξαιρετικά εύκολη. Με τη βοήθεια της εφαρμογής, η θέση σε λειτουργία δεν είναι πρόβλημα μέσα σε λίγα λεπτά.
Huawei SUN2000-3.68KTL-L1 – Συμβατότητα μπαταρίας
Συμβατή μπαταρία: LG Chem RESU 7H_R / 10H_R
Εύρος τάσης: 350 ~ 450 Vdc
Μέγιστο ρεύμα: 10 A
Μέγιστη ισχύς εκφόρτισης: 3.680 W
Συμβατή μπαταρία: μπαταρία HUAWEI Smart ESS 5 kWh – 30 kWh 1
Εύρος τάσης λειτουργίας: 350 ~ 560 VDC
Μέγιστο ρεύμα λειτουργίας: 15 A
Μέγιστη ισχύς φόρτισης 3 : 5.000 W
Είναι η Huawei καλός μετατροπέας;
Πλεονεκτήματα :
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -20%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    abb trio-27.6-tl-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT 4,240.00
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT Τριφασικός μετατροπέας
    Εξαντλημένο
  • -26%Περιορισμένος
    Inverter 10kw Δικτύου 10000W Τριφασικό GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) net billing - νετ βιλινγ - νετ μπιλινγ- virtual net metering - virtual net billing
    10kw Inverter Δικτύου Τριφασικός GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 - Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 – Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά 1,404.00
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16.  ΔΩΡΕΑΝ προγραμματισμός.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -32%Περιορισμένος
    Victron Energy MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX Inverter Καθαρού Ημιτόνου 834.00
  • -23%Περιορισμένος
    Φωτοβολταικά 5kw net metering + μπαταρία Li-ion - Λιθίου με 5KWh Αποθήκευση
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]