3.6kw Inverter Δικτύου 3600W Μονοφασικό Υβριδικό GOODWE GW3600N-EH(+DC-SWITCH/WIFI/1P-METER)
789.00  Χωρίς ΦΠΑ
978.36  Συμπεριλαμβάνει ΦΠΑ
3.6kw Inverter Δικτύου 3600W Μονοφασικό Υβριδικό GOODWE GW3600N-EH(+DC-SWITCH/WIFI/1P-METER) net billing – virtual net billing
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  ... άτομα το βλέπουν αυτήν τη στιγμή
Compare
  Μερίδιο
Inverter 3.6kW GOODWE GW3600N-EH(+DC-SWITCH/WIFI/1P-METER)
Ο GOODWE GW3600N-EH είναι ένας μετατροπέας αποθήκευσης ενέργειας που είναι συμβατός με μπαταρίες ιόντων λιθίου υψηλής τάσης που κυμαίνονται από 85 έως 460 V για να παρέχει έναν εξαιρετικά ευέλικτο σχεδιασμό συστήματος. Ο σχεδιασμός του “Battery Ready” παρέχει μια μελλοντική λύση για χρήστες που μπορεί να θέλουν να προσθέσουν χώρο αποθήκευσης μπαταρίας στο μέλλον, απλά αγοράζοντας έναν κωδικό ενεργοποίησης. Ο μετατροπέας μεγιστοποιεί την παραγωγή ενέργειας με έως και 150% υπερμεγέθυνση DC και μέγιστο ρεύμα εισόδου DC 16A για κάθε στοιχειοσειρά. Διαθέτοντας μεταγωγή σε επίπεδο UPS (χρόνος μεταγωγής <10 ms), το EH Plus+ εξασφαλίζει σταθερή και αξιόπιστη παροχή ρεύματος. Επιπλέον, το ξύρισμα αιχμής υποστηρίζεται για μείωση των χρεώσεων αιχμής ζήτησης και εξοικονόμηση πόρων. Ασφαλές, ευέλικτο και αποδοτικό, το EH Plus+ συμβάλλει στην παροχή περισσότερης ηλιακής ενέργειας στα φορτία.
Βασικά Χαρακτηριστικά GoodWe GW3600N-EH(+DC-SWITCH/WIFI/1P-METER)
Goodwe GW3600-EH
Τύπος μετατροπέα Hybrid
MPPT 2
Ισχύς μετατροπέα 3.6 kW
Αριθμός φάσεων 1
Λεπτομέρειες προϊόντος
Όνομα σειράς EH Series
Σειρά Εύρος ισχύος AC (kW) 3.96-6.6
Όνομα μοντέλου GW3600-EH
Εγγύηση προϊόντος (έτη) 5
Maximum DC Power (kW) 4.8
Max. Τάση DC (V) 1000
Max. Ρεύμα συνεχούς ρεύματος (A) 25
Strings per single MPPT 1
Είσοδοι DC 2
Μέγιστη ισχύς AC (kW) 3.6
Εύρος τάσης εναλλασσόμενου ρεύματος εξόδου (V) 0-300
Ονομαστική τάση εναλλασσόμενου ρεύματος (V) 230/220
Μέγιστο ρεύμα εναλλασσόμενου ρεύματος (A) 16
Εύρος συχνοτήτων (Hz) 45-65
Συχνότητα (Hz) 50/60
Συντελεστής ισχύος Adjustable from 0.8 leading to 0.8 lagging
Μέγιστη απόδοση (%) 97.6
Ευρώ Αποδοτικότητα (%) 97
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (°C) -25 ~ +60
Κατηγορία προστασίας IP65
Εμφάνιση LED
Έξυπνος έλεγχος για έξυπνη ενέργεια
GoodWe GW3600N-EH 3600W Μονοφασικού Υβριδικού Inverter:
  2. Ονομαστική Ικανότητα Ισχύος: Με ονομαστική ισχύ 3600W, ο inverter αυτός είναι σχεδιασμένος για οικιακές εφαρμογές, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση για ηλιακά συστήματα σπιτιών.
Tags
Most viewed products
Recently viewed products
  • -20%ΠεριορισμένοςΕξαντλημένα
    abb trio-27.6-tl-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT 4,240.00
    Inverter Δικτύου ABB TRIO-27.6-TL-OUTD-S2X-400 INT Τριφασικός μετατροπέας
    Εξαντλημένο
  • -26%Περιορισμένος
    Inverter 10kw Δικτύου 10000W Τριφασικό GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) net billing - νετ βιλινγ - νετ μπιλινγ- virtual net metering - virtual net billing
    10kw Inverter Δικτύου Τριφασικός GOODWE GW10K-SDT-20(+DC-SWITCH/WIFI/SPD II/AFCI) 1,430.00
    Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
  • -27%Περιορισμένος
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 - Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16 – Inverter Καθαρού Ημιτόνου για Φωτοβολταϊκά 1,404.00
    Victron MultiPlus 24/3000/70-16.  ΔΩΡΕΑΝ προγραμματισμός.
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -32%Περιορισμένος
    Victron Energy MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX Inverter Καθαρού Ημιτόνου 834.00
  • -23%Περιορισμένος
    Φωτοβολταικά 5kw net metering + μπαταρία Li-ion - Λιθίου με 5KWh Αποθήκευση
    Τιμή χωρίς ΦΠΑ
  • -16%Περιορισμένος
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 'Εξοδος+ Si)
    Φορτιστής Μπαταριών Blue Power IP67 Charger 24/8 (1 ‘Εξοδος+ Si) 174.00
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -22%Περιορισμένος
    fronius-primo-4.0-1-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR PRIMO 4.0-1 inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,430.00
  • -27%Περιορισμένος
    Φωτοβολταϊκό πάνελ - πλαίσιο Luxor 140 Watt - 12v πολυκρυσταλλικό
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140 Watt – 12v πολυκρυσταλλικό 187.00
    Φωτοβολταϊκό πάνελ – πλαίσιο Luxor 140W – 12v πολυκρυσταλλικό
    Τιμή Χωρίς ΦΠΑ
  • -21%Περιορισμένος
    fronius-symo-3.7-3-s-inverter-δικτύου-φωτοβολταϊκά, τιμές, τεχνικά στοιχεία, αγορά, κόστος
    Fronius FR SYMO 3.7-3-S inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά 1,499.00
  • -39%Περιορισμένος
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R
    Phoenix 48/250 VE.Direct NEMA 5-15R 139.00
    Η Victron Phoenix 48/250 VE.Direct (MPN PIN482510200) είναι ένα μικρό ημιτονοειδές inverter με σταθερή απόδοση των 200W. Μετατρέπει τάση 48V DC σε 230V AC με καθαρό ημιτονοειδές κύμα, κατάλληλο για την παροχή ακόμα και σε ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές. Το επίπεδο απόδοσης του είναι πολύ υψηλό και χάρη στην ενσωματωμένη λειτουργία Eco-Mode ένα από τα καλύτερα στην κατηγορία αυτή.
Inverter Τριφασικό GOODWE GW3600N-EH net billing,
Καλάθι μου
Λίστα επιθυμιών
Πρόσφατα προβεβλημένα
Κατηγορίες
X
Καλώς Ορίσατε
[wpbotvoicemessage id="21108"]