RENAC NAC5000-DS Macro Series Inverter 5000W, Μονοφασικός inverter δικτύου για φωτοβολταϊκά. Κατάλληλος inverter για net metering, φωτοβολταϊκά σε στέγες, οικιακά και επαγγελματικά φωτοβολταϊκά συστήματα.
RENAC NAC5000-DS Macro Series Inverter 5000W Μονοφασικό
Inverter Δικτύου Φωτοβολταϊκών Μονοφασικό RENAC NAC5000-DS Macro Series 5kW 2MPPT: ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΥΨΗΛΩΝ ΑΠΑΙΤΗΣΕΩΝ
RENAC NAC5000-DS-inverter-δικτύου για φωτοβολταϊκά, net metering, φωτοβολταϊκά σε στέγη, οικιακά
Inverter Δικτύου Φωτοβολταϊκών Μονοφασικό RENAC NAC5000-DS Macro Series 5kW 2MPPT: Με κατηγορίες ισχύος 4kW / 5kW / 6kW ο Renac συμπληρώνει ιδανικά την τεχνολογία μετατροπέων. Η σειρά RENAC R1 Macro είναι ένας μονοφασικός μετατροπέας στο δίκτυο με εξαιρετικό συμπαγές μέγεθος, ολοκληρωμένη τεχνολογία λογισμικού και υλικού. Η σειρά R1 Macro προσφέρει υψηλή απόδοση και κορυφαία λειτουργική σχεδίαση χωρίς ανεμιστήρα, χαμηλού θορύβου.
ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
1800W-2000W Μέγιστη αξιοπιστία όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας. Η διαχείριση πλακετών (Module Manager) εξασφαλίζει αποτελεσματική επιτήρηση της μέγιστης ισχύος (MPP-Tracking). Μέγιστη απολαβή ρεύματος υπό μερικό φορτίο χάρη στο σύστημα MIX™. Ασφαλής και απλή οπτικοποίηση και επιτήρηση με ποικίλες δυνατότητες επέκτασης του συστήματος Fronius DATCOM.
3500W-4100W Μέγιστη αξιοπιστία όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας. Η διαχείριση πλακετών (Module Manager) εξασφαλίζει αποτελεσματική επιτήρηση της μέγιστης ισχύος (MPP-Tracking). Μέγιστη απολαβή ρεύματος υπό μερικό φορτίο χάρη στο σύστημα MIX™. Ασφαλής και απλή οπτικοποίηση και επιτήρηση με ποικίλες δυνατότητες επέκτασης του συστήματος Fronius DATCOM.
4600W-5000W Μέγιστη αξιοπιστία όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας. Η διαχείριση πλακετών (Module Manager) εξασφαλίζει αποτελεσματική επιτήρηση της μέγιστης ισχύος (MPP-Tracking). Μέγιστη απολαβή ρεύματος υπό μερικό φορτίο χάρη στο σύστημα MIX™. Ασφαλής και απλή οπτικοποίηση και επιτήρηση με ποικίλες δυνατότητες επέκτασης του συστήματος Fronius DATCOM.
2500W-2650W Μέγιστη αξιοπιστία όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας. Η διαχείριση πλακετών (Module Manager) εξασφαλίζει αποτελεσματική επιτήρηση της μέγιστης ισχύος (MPP-Tracking). Μέγιστη απολαβή ρεύματος υπό μερικό φορτίο χάρη στο σύστημα MIX™. Ασφαλής και απλή οπτικοποίηση και επιτήρηση με ποικίλες δυνατότητες επέκτασης του συστήματος Fronius DATCOM.